• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

/Files/images/vchitel/DSC_0027.JPGНа сьогоднішній день у школі працюють 20 педагогів та навчається 102 учнів. Навчальний заклад розміщений у типовому двохповерховому приміщенні, побудованому в 1969 році. Загальна площа будівлі 1620 кв. метрів.В школі частково відновлена кабінетна система навчання учнів 5-9 класів, оформлено 9 навчальних кабінетів, а саме: кабінети української мови і літератури, інформатики, фізики, біології, географії, музичного мистецтва, трудового навчання, спортивний зал; діє кімната-музей «Світлиця». Всі навчальні кабінети естетично та змістовно оформлені у індивідуальному стилі відповідно до Положення про навчальні кабінети. На другому поверсі знаходиться спортивний зал, шкільна бібліотека, учительська. На першому поверсі - комбінована майстерня та шкільна їдальня на 60 посадочних місць. Коридори мають інформаційну навантаженість, оновлюються стенди, виставки.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/вік.JPGПедагогічний колектив Вищелуб’янської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів має достатній професійний рівень та значний педагогічний потенціал.

Аналіз вікового складу педагогічних працівників показує, що в навчальному закладі поряд з досвідченими вчителями працює значна кількість молодих спеціалістів. Середній вік педагогів складає 39 років, всі вони мають високий рівень професійності, що є головною умовою реалізації державної політики в галузі освіти, впровадження інноваційних педагогічних технологій для розвитку школи. Якісний і кількісний склад педагогічного колективу свідчить про якісну роботу щодо підбору кадрів та підвищення рівня їх кваліфікації.

Учні школи беруть участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Бобер», « Колосок», мовно-літературному конкурсі ім.Т.Шевченка, конкурсі з української мови ім.П.Яцика, у різноманітних обласних та районних конкурсах, турнірах, змаганнях, фестивалях, акціях. За активну та результативну участь у цих заходах учні нагороджувалися грамотами, дипломами, подяками, призами, цінними подарунками та іншими формами заохочення.

/Files/images/nformatsya_pro_zaklad/волейбол.JPGУчні школи є постійними учасниками районних та обласних спортивних змагань з волейболу, де займають призові місця, легкої атлетики та легкоатлетичного кросу, футболу.

Кiлькiсть переглядiв: 425

Коментарi